A bioelektromos technológia, és a Hipnózis Fekete Művészete


A testünk körül mindannyiunknak van egy elektromágneses mező. Ez az, amit aura néven ismerünk. A gondolataink és az agytevékenységünk egy áramkört hoz létre ebben az aurában. Mivel a gondolatok és agytevékenység elektromos impulzusok, lehet őket dekódolni és el lehet őket olvasni. A világhatalmak ennek nagyon is tudatában vannak, és a fejlett számítógépes technológia segítségével képesek megfejteni egy ember gondolatait. Ezeket a gondolatokat egy különleges eszköz segítségével felfogják, és a kimenet olyan, mint mikor a műhold jeleit képpé alakítja a televízió.

Léteznek olyan mikrocsipek is, amiket beleültethetnek bizonyos idegi körökbe, hogy elektromos impulzusokat küldjenek az agyba. Ezáltal bizonyos gondolatokat, érzéseket, hiteket tudnak előidézni az agyban, sőt, emlékeket is bele tudnak ültetni. Habár ez a technológia is elfogadható, manapság már léteznek valódi gondolatolvasó gépek, amiket – mint idővel mindent – tökéletesíteni fognak. Az alany bőrére egy eszközt erősítenek bizonyos pontokon, amik olvassák a bioelektromos kimenetet, és dekódolják ezeket az impulzusokat, mely által egy speciális kompjuteren könnyen le lehet olvasni az eredményt.

Az 1970-es években a világhatalmak nagyobb fejlődésen és áttöréseken mentek keresztül az elmeirányító technológiák terén. A hipnózist sok pozitív dologra lehet használni, mint a gyógyítás, vagy bizonyos szokások elhagyása. A legtöbb "hivatásos" hipnotizőr egyetért abban, hogy hipnotikus transzban az alany soha nem tenne olyat, ami ellenkezik az akaratával, és nem viselkedne a saját természete ellenében. Valójában ez egy baromság. Egy képzett és magabiztos operátor bármire rá tudja venni az alanyt.

A népesség 20%-a tökéletes alanya lehet a hipnózisnak. Az átlag fölötti intelligencia, gyerekkorban képzelt játszótárs létezése, erős hajlam az álmodozásra és a képzelődésre, valamint az engedelmeskedésre való szándék mind a tökéletes jelölt ismertetőjegyei.

A hipnózis fekete művészetében a hipnotizőr és az alany egy gazda-rabszolga kapcsolatot alakít ki. Az alanyt el kell különíteni a barátaitól és családjától, és sok időt kell együtt töltenie az operátorral, így kialakul a rapport, mint ahogy a kormányzati kísérletekben, vagy néha a börtöncellában a cellatárssal. Az érzelmi rapport nagyon fontos a bizalom és az engedelmesség megalapozásában. Az operátornak jó hallgatónak kell lennie, és őszinte érdeklődést kell mutatnia az alany iránt. Az alanynál el kell érni, hogy kényelmesen érezze magát az operátor közelében, és képes legyen kinyílni neki.

A kezdeti hipnotikus indukció a legfontosabb, mivel betör az alany elméjébe, és felnyit egy ajtót a hipnotizőr számára. Alfa állapotban a logikus elme inaktív, és az ember nyitott a parancsok számára. Az operátor azt parancsolja az alanynak, hogy ismét mély hipnózisba fog lépni, amint az operátor megadja az indukciós (előidéző) jelet. Ez lehet egy szó, vagy más jelzés is. Minden egyes ülés mélyebb hipnotikus állapotot idéz elő, mely során az alany az operátor teljes befolyása alá kerül. A mélyebb transzoknál az alany egyre erőtlenebb lesz az operátorral szemben.

A mesterséges amnézia (melyet "emlékezettörlésként" is ismernek) úgy jön létre, hogy az operátor azt szuggerálja az alanynak, hogy nem lesz tudatos emléke az ülésről. További fontos szuggesztiók közé tartozik az, hogy az alanyt más nem tudja hipnotizálni, valamint hogy transzállapotban ugyanúgy fog viselkedni, mintha ébren lenne.

Ha az alanyt már könnyen hipnotizálja az operátor, az elmét és a személyiséget lehet szabályozni. A gyerekkori játszótársak gyakran az alany személyiségének kiterjesztései, főleg azokban, akik gyengébb jelleműek, és személyesen nem vágnának vissza, nem védenék meg magukat. A képzelt játszótárs vissza tud vágni, fel tud dühödni, míg a gyerek nem. Gyakran jelen van egy durva szülő, aki ellen a játszótárs haragos gondolatai és cselekedetei irányulnak.

A kezdeti kondicionálás közben az operátor visszaviszi az alanyt a gyerekkorába. A regressziós színjátékok nagyon fontosak az alany feletti uralom kialakításában. Egy, a kormánynak dolgozó operátor, akinek a feladata kémek teremtése, a legagresszívabb képzelt barátot fogja keresni, hogy mesterségesen kettéossza a személyiséget. A személyiség legagresszívabb részei ideálisak minden gátlás elpusztítására.

A személyiség mesterséges felosztása úgy történik, hogy a képzelt játszótársat előhozzák az alanyban, és egy megadott jelre az alany a játszótárssá válik. A játszótárs általában az alany valamely csakráján jön elő. Az operátor tudatja az alannyal, hogy a "játszótárs neve" az alany hasán, harmadik szemén, torkán, stb. fog előjönni. Az alannyal ezután ismét közlik, hogy semmire nem fog emlékezni az ülésről, sem a megjelenő személyiségről. Valós esetekben a felbukkanó, erősebb személyiséget beprogramozzák, hogy legyen ellenséges az alany gyökérszemélyiségével.

Ez az agresszív személyiség majdnem minden esetben erősebb, és több támadást tud elviselni. A világhatalmak ezeket az alanyokat robotikus kémekként használják. Az agresszív személyiségbe széleskörű programozással beleégetik, hogy ne adjanak ki bizonyos információkat, még kínzás alatt sem. Gyakran maga a gyökérszemélyiség - akinek nincs emléke az egész élményről - az, akinek ki kell állnia a szisztematikus kínzást, mert nincs emléke azokról az információkról, amit a vallató meg akar szerezni.

Az ismételt ülések során a személyiséget egyre jobban előhozzák és megerősítik, ami teljesen leválik a gyökeréről. Az alany, mivel beprogramozták hogy ne emlékezzen, nincs tudomása semmiről, csak időkieséseket, és hiánzó emlékdarabokat tapasztal. Sok idő múlik el észrevétlenül és megmagyarázhatatlanul.

A további programozó üléseken az alanyt olyan élményeken "beszélik át", amik teljesen visszataszítóak számára, vagyis az alanyt olyanra veszik rá az elméjében, amit tudatosan sosem tenne meg. Az alany valóságosnak éli meg azt, amit az operátor mond. Az ismételt ülések során minden gátlást legyőznek, és a személyiséget teljesen olyanná alakítják, amilyet az operátor akar. Ekkor az alany például képes meggyilkolni BÁRKIT, habozás nélkül, vagy hajlandó megtenni bármit amire az operátor utasítja. Mint minden másnál, az ismételt programozást utólagos programozással is erősítik.

A makacs alanyba barbiturátokat fecskendezhetnek, amik teljesen nyitottá teszik az elméjét az operátor szuggesztiói számára. Ezt "Katonai Pszichológia" néven ismerik. Charles Manson is kevesebb drogot szedett mint a családtagjai, hogy kontrolláltabb és tudatosabb legyen náluk. A bedrogozott embereket különösen könnyű irányítani, akár egy fejlett mágus csinálja pszichikusan, akár egy klinikai összeállítás segítségével. Manson ezeket a módszereket a börtönben tanulta, és alkalmazta is őket. A droghasználat kilyukasztja a védelmező aurát, így egy haladó könnyen manipulálhatja az embert.

Az elektrosokk-terápia elpusztítja az emlékeket, és a világhatalmak ügynökségei tisztára törölhetik vele az agyat. Az elmét azután újraprogramozzák, hiteket, gondolatokat, gondolkodási mintákat és szokásokat építenek be, általában drogok által indukált transzban, amíg az új személyiség maradandóvá nem válik, és el lehet hagyni a drogokat. Ezt "agymosásként" ismerik, és mindenféle célra fel lehet haszálni.

A legtöbb ember nem tud arról, mit tehetnek az elméjükkel azok, akiknek több tudása és kontrollja van. Az önhipnózis hasznos, mikor mi magunk programozzuk az elménket. Beprogramozhatjuk az elménket, hogy álljon ellen minden nemkívánatos hatásnak. Ráadásul mások nem lesznek képesek befolyásolni az elménket, sem más módon átvenni felettünk az irányítást.

Hivatkozások: Secret, Don't Tell : The Encyclopedia of Hypnotism by Carla Emery, 1998

Vissza a Hipnózis oldalra

Vissza az Információk az Elméről oldalra

VISSZA A SÁTÁNI ERŐ MEDITÁCIÓK OLDALRA

 

© Copyright 2003, 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457